IRF * 2.0 Projekty

IRF 2.0 w wersji PROJEKTY

Wersja PROJEKTY to wersja najbardziej rozbudowana. Dzięki niej nie tylko przetworzysz dokumenty ale możesz zarządzać wszelkimi projektami i pracownikami.Jeśli prowadzisz działalność opierającą się na prowadzeniu dowolnie rozumianych projektów lub/i zarządzasz dużym zespołem ludzi wiesz, że bez dobrej organizacji i ciągłego nadzoru to ciężki kawałek chleba. Ta wersja pozwoli Ci w prosty i przejrzysty sposób analizować i kontrolować sytuację w firmie. Przypomnienie o wygasających badaniach pracownika czy sprawdzanie bilansu projektu nie będzie problemem. 

Co zyskujesz?

WSZYSTKO TO, CO POPRZEDNIO

Wszystkie funkcje, które zostały zawarte w niższych wersjach są dostępne. Jedyne co system "stracił" to prostota - choć nadal jest bardzo intuicyjny, to jednak rozrośnięty o nowe możliwości. Podstawa w pozostałych produktach - czyli rozczytywanie dokumentów nadal jest mocną stroną ale w tej wersji staje się raczej wygodnym dodatkiem niż kwintesencją programu. 

STRUKTURA FIRMY

Sam określisz dla danego użytkownika jego uprawnienia. Możesz dać mu dostęp do wszystkich lub tylko kilku modułów. Do ich edycji lub tylko do odczytu. W zależności od pełnionej w firmie funkcji będzie miał wgląd do wybranych opcji. 

PROJEKTY

Żeby wiedzieć czy projekt jest opłacalny i na jakim jest etapie musisz mieć wygodne narzędzie do zarządzania. Każdy projekt zakładany w programie będzie miał założenia i niezbędne dane, na podstawie których śledzony będzie los danego zlecenia. Będziesz mógł otwierać i zamykać kolejne etapy, podpinając odpowiednie dokumenty, aż do zakończenia projektu. Wszelkie kosztowe dokumenty, podpinane na bieżąco na każdym etapie, pozwalają oszacować gdzie, jak i kiedy zyskujemy lub tracimy najbardziej.

DELEGOWANIE PRACOWNIKÓW

W jednym projekcie, w tym samym czasie może brać udział tylko jeden pracownik. I to tylko taki, które posiada dane uprawnienia, badania. Program będzie pilnował aktualność badań i szkoleń, udziału w projektach a także tego, czy pracownik nie jest w tym czasie na urlopie. 

KADRY

Ciężko jest pamiętać o każdym badaniu, każdym uprawnieniu czy też wygasającej umowie. Pozwól aby program pamiętał za Ciebie i w wybranym czasie przypomniał Ci o czym tylko zechcesz. Będziesz też mógł przetrzymywać wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak umowy, aneksy, pozwolenia i badania w jednym miejscu. Wygenerowanie automatycznego skierowania czy też wniosku urlopowego nie będzie problemem. 

REPOZYTORIUM

Cała dokumentacja - nie tylko ta dotycząca projektów, powinna być zmagazynowana w jednym miejscu. Najlepiej w wersji cyfrowej, której kopia zapasowa będzie wykonywana odpowiednio często i będzie dobrze zabezpieczona. Posiadając odpowiednie uprawnienia możesz mieć do niej wgląd w dowolnym czasie i miejscu. 

KONTROLA.

NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ.
MONITORUJ SYTUACJĘ KAŻDEGO DNIA.

Co poza tym?

ELASTYCZNOŚĆ

Oprogramowanie pozwoli na dowolność określania procesów w firmie. Będziesz mógł sam stworzyć uprawnienia, określić kategorie kosztów w projekcie, a także dopasować wygląd i ilość parametrów wg swoich potrzeb. To program dopasuje się do Ciebie, a nie na odwrót.

STAŁA DOSTĘPNOŚĆ

Będziesz mógł monitorować przebieg prac i procesów z dowolnego miejsca na Ziemi o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy, że będziesz miał urządzenie podłączone do Internetu.

INDYWIDUALNE POTRZEBY

Jeżeli w Twojej firmie istnieją bardzo specyficzne procesy lub po prostu potrzebujesz dowolnej dodatkowej funkcjonalności, wystarczy, że zlecisz nam jej dopisanie. Jesteśmy producentem oprogramowania więc możemy wprowadzać dowolne zmiany. 

PERSONALIZACJA

WYGODA

O Firmie

ABI Serwkom 

Spółka z o.o Spółka Komandytowa

NIP: 6340254872

REGON: 271174709

KRS: 0000568268

Kontakt

ul. Mikołowska 52

41-400 Mysłowice

tel.: (+32) 259 66 61

 

e-mail: biuro@abiserwkom.eu

Search