IRF * 2.0 Lite

IRF 2.0 w wersji LITE

Wersja LITE to okrojona wersja BUSINESS, wzbogacona o kilka funkcjonalności względem CLOUD.Wersja Lite posiada wszystkie zalety IRF Cloud - przejrzystość, szybkość, mobilność ale jest nieco bardziej rozbudowana. Co więcej jest to wersja dedykowana czyli z możliwością personalizowania pod potrzeby klienta - logo i kolory firmy. Dodatkowo - jeśli potrzebujesz - możemy dopisać potrzebną funkcjonalność specjalnie dla Ciebie.

Co zyskujesz?

SZYBKOŚĆ

Oszczędzaj czas pozwalając oprogramowaniu na przeanalizowanie rozczytanego tekstu. IRF przepisze za Ciebie najważniejsze dane z faktur kosztowych i sprzedażowych. Koniec ze żmudnym przepisywaniem dokumentów!

MINIMALIZACJA BŁĘDÓW

Po wielu godzinach spędzonych na ręcznym przepisywaniu danych, zmęczone oczy mogą płatać figle. Program się nie męczy - rozczytany tekst będzie odzwierciedleniem tego, co jest na fakturze. 

ILOŚĆ

Dzięki zaoszczędzonym godzinom możesz przetworzyć większą ilość dokumentów i obsłużyć większą ilość klientów w tym samy czasie do dotychczas, a co za tym idzie zwiększyć dochód w firmie. Nie musisz inwestować w kolejnych pracowników.

CYFROWE ARCHIWUM

Będziesz miał dostęp do wszystkich dokumentów on-line 24/7. W prosty i szybki sposób odnajdziesz dowolną fakturę. Dzięki aplikacji IRF Viewer nawet nie musisz otwierać programu, aby z dowolnego miejsca na komputerze podejrzeć skan. Jak? Zapytaj. :) 

SZYBSZE KSIĘGOWANIE

Dzięki szablonom możesz jeszcze szybciej księgować dokumenty według własnych schematów. W zależności od programu księgowego możesz nadawać fakturom kategorie, konta, rejestry itp.

PANEL DLA KLIENTA

Twoi klienci mogą mieć stały dostęp on-line do swoich dokumentów, podatków, generatora faktur. Poza tym panel ułatwia komunikację klient-biuro. Wszystko szybko i zgodnie z RODO!

PERSONALIZACJA.

POŁĄCZ PROSTOTĘ Z
INDYWIDUALNOŚCIĄ.

Co poza tym?

INSTALACJA U KLIENTA

Jeśli posiadasz własne zaplecze serwerowe, możesz przechowywać wszystkie dokumenty i dane u siebie w firmie. Wystarczy, że po podpisaniu umowy dasz nam zdalny dostęp, a my zajmiemy się instalacją. 

KOLOKACJA

Jeśli jednak nie posiadasz odpowiedniego sprzętu, możemy użyczyć Ci miejsca w naszej serwerowni, a wtedy cała praca związana z instalacją i utrzymaniem jest po naszej stronie. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, jeśli nie masz czasu martwić się o techniczne sprawy ale chcesz mieć swoją własną wersję oprogramowania.

DODATKI I AKTUALIZACJE

Zakładamy, że IRF nigdy nie będzie ukończonym programem - cały czas udoskonalmy go i dopisujemy dodatkowe funkcje. W zależności od tego czy chcesz wykupić aktualizacje czy nie - będziesz mógł mieć wszystkie na bieżąco lub możesz wykupić je pojedynczo na życzenie. 

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

WYGODA

O Firmie

ABI Serwkom 

Spółka z o.o Spółka Komandytowa

NIP: 6340254872

REGON: 271174709

KRS: 0000568268

Kontakt

ul. Mikołowska 52

41-400 Mysłowice

tel.: (+32) 259 66 61

 

e-mail: biuro@abiserwkom.eu

Search