IRF * 2.0 Cloud

IRF 2.0 w wersji CLOUD

Wersja CLOUD to wersja najbardziej podstawowa. Dzięki niej szybko i w prosty sposób przetworzysz dokumenty finansowe.Jeśli zależy Ci tylko na przetworzeniu dokumentów i nie potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności - wersja jest idealna dla Ciebie. Największą zaletą jest prostota. Opanowanie poruszania się po oprogramowaniu zajmie nawet najbardziej opornym jeden dzień. Prosty interfejs wymaga jedynie kilku kliknięć aby wgrać dokumenty, sprawdzić je pod względem merytorycznym, zatwierdzić i  za jednym zamachem przenieść wszystkie do docelowego programu księgowego.

Co zyskujesz?

SZYBKOŚĆ

Oszczędzaj czas pozwalając oprogramowaniu na przeanalizowanie rozczytanego tekstu. IRF przepisze za Ciebie najważniejsze dane z faktur kosztowych i sprzedażowych. Koniec ze żmudnym przepisywaniem dokumentów!

MINIMALIZACJA BŁĘDÓW

Po wielu godzinach spędzonych na ręcznym przepisywaniu danych, zmęczone oczy mogą płatać figle. Program się nie męczy - rozczytany tekst będzie odzwierciedleniem tego, co jest na fakturze. 

ILOŚĆ

Dzięki zaoszczędzonym godzinom możesz przetworzyć większą ilość dokumentów i obsłużyć większą ilość klientów w tym samy czasie do dotychczas, a co za tym idzie zwiększyć dochód w firmie. Nie musisz inwestować w kolejnych pracowników.

CYFROWE ARCHIWUM

Będziesz miał dostęp do wszystkich dokumentów on-line 24/7. W prosty i szybki sposób odnajdziesz dowolną fakturę. Dzięki aplikacji IRF Viewer nawet nie musisz otwierać programu, aby z dowolnego miejsca na komputerze podejrzeć skan. Jak? Zapytaj. :) 

SZYBSZE KSIĘGOWANIE

Dzięki szablonom możesz jeszcze szybciej księgować dokumenty według własnych schematów. W zależności od programu księgowego możesz nadawać fakturom kategorie, konta, rejestry itp.

PANEL DLA KLIENTA

Twoi klienci mogą mieć stały dostęp on-line do swoich dokumentów, podatków, generatora faktur. Poza tym panel ułatwia komunikację klient-biuro. Wszystko szybko i zgodnie z RODO!

PROSTOTA.

Uczyń swoją pracę LEPSZĄ.
szybko.

Co poza tym?

ROZWIĄZANIE W CHMURZE

Rozwiązanie dostępne 24 godziny na dobę. Z każdego miejsca na ziemi. Portal księgowego wraz z kontami dla jego klientów. Wszelkie dokumenty są gromadzone i przetrzymywane na naszych serwerach - odpowiednio zabezpieczonych i profesjonalnie zarządzanych.

NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo gwarantowane certyfikacja SSL/TSL Security Test by High-Tech Bridge z oceną A+. Pełnym certyfikatem SSL - Lets Encrypt Authority X3 oraz ubezpieczeniem danych w PZU.

MOBILNOŚĆ

W pełni responsywny portal dla biur rachunkowych z obsługą urządzeń mobilnych, tabletów, smartphonów oraz nettopów. Kompatybilny z każdą przeglądarką - Chrome, Opera, Firefox, IE.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

WYGODA

O Firmie

ABI Serwkom 

Spółka z o.o Spółka Komandytowa

NIP: 6340254872

REGON: 271174709

KRS: 0000568268

Kontakt

ul. Mikołowska 52

41-400 Mysłowice

tel.: (+32) 259 66 61

 

e-mail: biuro@abiserwkom.eu

Search