IRF * 2.0 Business

IRF 2.0 w wersji BUSINESS

Wersja BUSINESS to tak naprawdę wersja CLOUD rozbudowana o moduł do zarządzania procesami w firmie.Jeśli oprócz szybkiego przetwarzania dokumentów potrzebujesz usprawnić procesy w firmie oraz chcesz mieć nad nimi pełną kontrolę - możesz rozważyć bardziej rozbudowaną wersję oprogramowania. Idealne rozwiązanie dla biur rachunkowych ale przede wszystkim dla firm posiadających własny dział księgowy. Oprócz rozczytwania faktur, oprogramowanie posiada wiele innych modułów takich jak magazyn, kasa, kalendarz firmowy, wyciągi bankowe, repozytorium dokumentów i wiele innych.

Co zyskujesz?

NIEZAWODNY SILNIK OCR

Podstawa oprogramowania, na której pracujemy od początku czyli silnik o rozczytywania dokumentów finansowych jest tak samo niezawodny jak w pozostałych wersjach. Wszystkie zalety z niższych wersji znajdziesz też w tej.

ZADANIA I OBIEG DOKUMENTÓW

Każdy dokument ma swoją historię obiegu od dodania do systemu, która zapisuje się przy każdej akcji. Możesz wydelegować dokument z komentarzem, dodać załącznik, zablokować koszt na dany dział, edytować, zatwierdzić itp. Na liście "Moich zadań" pojawią się wszystkie faktury, które wymagają uwagi - wydelegowane przez współpracownika bądź przez system np. z krótkim terminem płatności.

KASA

Zamiast tradycyjnej kasetki i papierowych WZ PZ prowadź bilans swojej kasy w programie. Powoli Ci to mieć wgląd w stan gotówki w Twojej firmie z każdego miejsca na ziemi. Możesz rozliczać w kasie konkretne faktury i gromadzić dokumenty w jednym miejscu. 

REPOZYTORIUM

Możesz przechowywać dowolną dokumentację firmową w wersji cyfrowej - dzięki temu masz wszystko w jednym miejscu dostępne gdzie i kiedy chcesz. Od Ciebie zależy co przechowujesz i którym pracownikom (oraz klientom) udostępniasz dane foldery.

MAGAZYN

Jeśli prowadzisz w firmie magazyn teraz możesz w szybszy sposób dodawać do niego poszczególne produkty. Jeśli dopiszesz z bufora produkt od danego dostawcy do własnej pozycji na magazynie, następnym razem produkt o tej samej nazwie doda się automatycznie. Magazyn jest podpięty do generatora faktur więc stany magazynowe są na bieżąco aktualizowane.

POCZTA

Pocztą e-mail możesz zarządzać z poziomu oprogramowania. Wysyłaj od razu faktury do OCR i wrzucaj rozczytane na listę dokumentów, dodawaj wiele skrzynek e-mail, wysyłaj faktury z poziomu generatora lub widoku dokumentów. Wysyłaj automatyczne przypomnienia o płatności faktur, a po długim oczekiwaniu na zapłatę postrasz windykacją :). Automatycznie. 

WIELE, WIELE INNYCH

Gdybyśmy mieli wypisać wszystkie funkcjonalności systemu, nie moglibyśmy Cię, drogi Kliencie, zaskoczyć na spotkaniu :). Wspomnimy tylko, że oprócz wymienionych wcześniej możliwości system posiada wiele ukrytych, które umilają codzienną pracę. Faktury cykliczne, miękka windykacja, prowadzenie kasy, aplikacja deskopowa i sporo innych.

KALENDARZ FIRMOWY

Dodawaj wszelkie wydarzenia firmowe, spotkania z klientami, ważne telefony czy oferty i zapraszaj do nich współpracowników. Każdy typ wydarzenia ma własny kolor aby określić priorytet. Organizuj pracę i miej wgląd w to, co się dzieje w Twojej firmie.

GENERATOR FAKTUR

Możesz tworzyć tyle wzorów numeracji ile chcesz, a system będzie za Ciebie pilnował kolejnych numerów, nawet jeśli usuniesz lub anulujesz fakturę. Wystawisz też dowolny typ faktury - korektę, proformę, zaliczkę i końcową. Możesz też dodać pozycję z magazynu, automatycznie pomniejszać stan magazynowy. Oczywiście możesz też dodać swoje własne logo, aby kontrahent od razu wiedział komu ma zapłacić :). 

WYCIĄGI BANKOWE

Pilnuj swoich płatności i należności rozliczając wyciągi bankowe. Po wczytaniu wyciągu, system będzie przeszukiwał listę niezapłaconych faktur w poszukiwaniu podobieństw. Po ich znalezieniu, zapyta, czy daną fakturę oznaczyć jako zapłaconą. 

PORZĄDEK.

POUKŁADANE SPRAWY,
SĄ GWARANCJĄ SUKCESU.

Co poza tym?

WŁASNA INSTANCJA

Wszystkie dokumenty i informacje przechowujesz u siebie na serwerach. Oczywiście jeśli chcesz, możemy użyczyć Ci miejsca u siebie. Tak czy inaczej będziesz posiadał swoją własną, spersonalizowaną wersję. 

WYBÓR FUNKCJONALNOŚCI

Jeśli wiesz, że nie będziesz korzystał z wszystkich możliwości programu (np. poczty albo wyciągów) i uważasz, że i mniej tym lepiej - okroimy wersję do Twoich potrzeb.

SUPPORT

Oczywiście to, że posiadasz własną wersję nie oznacza, że zostaniesz pozostawiony sam sobie. Nasz zespół pomoże z każdym problemem a jeśli trzeba będzie dopisać dodatkową funkcjonalność to po wycenie i akceptacji, zabierzemy się do pracy.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

WYGODA

O Firmie

ABI Serwkom 

Spółka z o.o Spółka Komandytowa

NIP: 6340254872

REGON: 271174709

KRS: 0000568268

Kontakt

ul. Mikołowska 52

41-400 Mysłowice

tel.: (+32) 259 66 61

 

e-mail: biuro@abiserwkom.eu

Search