IRF 2.0 W PIGUŁCEW IRF * 2.0 wykorzystywana jest technika OCR (ang. Optical Character Recognition), która polega na rozpoznawaniu z plików graficznych (w tym przypadku skanu faktur) znaków lub całych tekstów. Przy odpowiednim zastosowaniu i ustawieniu techniki OCR, IRF jest w stanie rozpoznać kolejne elementy faktury i przyporządkować je do odpowiednich pozycji w formularzu.

Następnie, po zweryfikowaniu danych, eksportowane są one do pliku wymiany, który wczytuje się do programu księgowego. W zależności od ustawień szablonów, planów kont i innych parametrów są one automatycznie rozksięgowywane według wybranego przez księgowego schematu.

IRF daje też szerokie możliwości klientom biura księgowego. Poprzez swój panel, klient może kontaktować się z biurem za pośrednictwem chatu, może wysyłać skany dokumentów zgodnie z zasadami RODO (także poprzez aplikację w telefonie), otrzymać informacje o podatkach oraz wystawiać faktury.

IRF 2.0

5 KROKÓW

JAK DZIAŁA IRF

KROK PIERWSZY

Zeskanuj dokumenty. Możesz również użyć tych przesłanych od Twoich klientów.

KROK CZWARTY

Jeśli wszystkie dokumenty są rozpoznane poprawnie, możesz zbiorowo nadać im kategorię oraz rejestr dla KPiR lub zabazować na planach kont dla pełnej księgowości.

KROK DRUGI

Zaimportuj faktury Twojego klienta do systemu IRF ✯ 2.0 a następnie poczekaj. 5 faktur przetwarza się około 6 sekund.

KROK PIĄTY

Otwórz program księgowy i importuj swoje faktury wraz z kontrahentami. Możesz jeszcze raz przejrzeć dokumenty przed zaksięgowaniem.

KROK TRZECI

Sprawdź czy na liście dokumentów inteligentny system IRF ✯ 2.0 nie znalazł faktury w której brakuje niektórych danych.

KONIEC PRACY

Teraz możesz zająć się kolejnym klientem, wykorzystać czas na zgłębianie branżowych nowinek lub po prostu odpocząć z kubkiem ulubionej herbaty.

PROSTOTA

JAKI JEST IRF 2.0 ?

PROSTY INTERFEJS

W naszym systemie umieściliśmy najpotrzebniejsze funkcje, które są rozmieszczone na stronie w sposób intuicyjny.

RWD

Strona tworzona w technice RWD jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach jak i na smartfonach czy tabletach.

PRZEJRZYSTOŚĆ

Ważne informacje, które chcemy przekazać ujawniamy w postaci czytelnych komunikatów kolorystycznych oraz czytelnych ikon

NIE PRZEPISUJ. ZAZNACZ!

System bardzo dokładnie rozczytuje zaznaczony fragment faktury, który następnie możemy przypisać do wybranej przez nas sekcji.

BEZPIECZEŃSTWO

Poddaliśmy nasz portal testom penetracyjnym na jednej z najlepszych platform do testowania bezpieczeństwa aplikacji i uzyskaliśmy ocenę A+. 

RODO

Wszystkie informacje oraz sposób komunikacji jest zgodny z wymaganiami RODO.

PORÓWNANIE WERSJI

IRF * 2.0

IRF 2.0 posiada cztery wersje. Podstawowa, abonamentowa wersja IRF CLOUD ma za zadanie przetworzenie dokumentów i komunikację z klientem. Wyższa - IRF LITE dodatkowo umożliwia personalizację poprzez dodanie logo i kolorów charakterystycznych dla danej firmy, a także dopasowanie funkcjonalności pod konkretne potrzeby. Oprogramowanie w następnej wersji – IRF BUSINESS posiada dodatkowo szereg funkcjonalności, które usprawniają organizację w firmie: obieg dokumentów, kalendarz z dodawaniem wydarzeń, moje zadania, repozytorium, odbieranie maili, wyciągi bankowe, magazyn oraz wiele innych. Najbardziej zaawansowana wersja nad którą właśnie pracujemy to IRF PROJEKTY. Umożliwia prowadzenie i monitorowanie prowadzonych projektów oraz kadr.

 

 

O Firmie

ABI Serwkom 

Spółka z o.o Spółka Komandytowa

NIP: 6340254872

REGON: 271174709

KRS: 0000568268

Kontakt

ul. Mikołowska 52

41-400 Mysłowice

tel.: (+32) 259 66 61

 

e-mail: biuro@abiserwkom.eu

Search