Urządzenia wielofunkcyjne


Współpracujemy z SHARP

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym SHARP. W naszej ofercie znajdują się kolorowe i monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne i drukarki SHARP. Dobierzemy odpowiednie urządzenie dla każdego klienta: od najmniejszej firmy, aż do dużych korporacji. W zależności od potrzeb skonfigurujemy je tak, aby znacząco ułatwiły i usprawniły pracę.NAJEM


Oferujemy Państwu urządzenia w opcji najmu.
W ten sposób przyjmujemy na siebie całość uciążliwej obsługi - zapewniamy naprawy i konserwacje, dostarczamy tonery, części zamienne oraz materiały  eksploatacyjne.


Dowozimy urządzenie pod wskazany adres, a w razie naprawy, której nie możemy wykonać na miejscu dostarczamy urządzenie zastępcze, pozwalając Państwu na ciągłą pracę bez kosztownych i stresujących przestojów.

NAJEM


SPRZEDAŻ

SPRZEDAŻ

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt nowy oraz po-leasingowy. Wszystkie nasze urządzenia posiadają gwarancję. Każde urządzenie dowozimy do Klienta, instalujemy oraz wdrażamy pracowników.

 

Urządzenia po-leasingowe posiadają nowe podzespoły oraz materiały eksploatacyjne.


OPROGRAMOWANIE IRF 2.0


Posiadając odpowiednio dobrane urządzenie wielofunkcyjne lub skaner warto zapoznać się z naszym autorskim, przyśpieszającym pracę oprogramowaniem. 

IRF – Inteligentne Rozpoznawanie Faktur, to innowacyjne narzędzie przeznaczone dla biur rachunkowych oraz dużych przedsiębiorstw.

Wychodząc naprzeciw postępowi technicznemu przekazujemy w ręce użytkowników system  dbający o ich czas w pracy. 


System IRF eliminuje potrzebę ręcznego wprowadzania faktur, jednocześnie sprawdzając ich poprawność pod względem merytorycznym. Praca osoby wprowadzającej sprowadza się do zeskanowania faktury – resztę wykonuje za pracownika system.

IRF 2.0


SERWIS

SERWIS

Wykonujemy także usługi serwisowe - zarówno sprzętu zakupionego u nas jak i dowolnego innego. Specjalizujemy się głównie w urządzeniach Ricoh.

Przyjmujemy zlecenia na terenie Śląska i Małopolski. 

ZAPYTAJ O OFERTĘ LUB ZGŁOŚ USTERKĘ


O Firmie

ABI Serwkom 

Spółka z o.o Spółka Komandytowa

NIP: 6340254872

REGON: 271174709

KRS: 0000568268

Kontakt

ul. Mikołowska 52

41-400 Mysłowice

tel.: (+32) 259 66 61

 

e-mail: biuro@abiserwkom.eu

Search