Współpracujemy z SHARP

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym SHARP

W naszej ofercie znajdują się kolorowe i monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne i drukarki SHARP.

Dobierzemy odpowiednie urządzenie dla każdego klienta: od najmniejszej firmy, aż do dużych korporacji. W zależności od potrzeb skonfigurujemy je tak, aby znacząco ułatwiły i usprawniły pracę.

Najem

W opcji najmu przyjmujemy na siebie całość uciążliwej obsługi – zapewniamy naprawy i konserwacje, dostarczamy tonery, części zamienne oraz materiały  eksploatacyjne.

Dowozimy urządzenie pod wskazany adres, a w razie naprawy, której nie możemy wykonać na miejscu dostarczamy urządzenie zastępcze,
pozwalając Państwu na ciągłą pracę bez kosztownych i stresujących przestojów.

Sprzedaż

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt nowy
oraz po-leasingowy. Wszystkie nasze urządzenia posiadają gwarancję. Każde urządzenie dowozimy do Klienta, instalujemy oraz wdrażamy pracowników.

Urządzenia po-leasingowe posiadają nowe podzespoły oraz materiały eksploatacyjne.

Serwis

Wykonujemy także usługi serwisowe – zarówno sprzętu zakupionego u nas jak i dowolnego innego. Specjalizujemy się głównie w urządzeniach Ricoh.

Przyjmujemy zlecenia na terenie Śląska i Małopolski. 

Dowiedź się, jak można w łatwy sposób podejść do rozwiązania!

KIM JESTEŚMY?

Historia ABI SERWKOM Sp. z o.o.  sięga roku 1992.

Jako mała firma w Katowicach zajmowała się wyłącznie sprzedażą i serwisem kserokopiarek. Dzięki profesjonalnej obsłudze i stale rosnącej dobrej renomie, szybko poszerzyła swój portfel stałych klientów, a także wachlarz produktów i usług.

Dziś możemy pochwalić się współpracą z wieloma kontrahentami – od indywidualnych, przez duże firmy, korporacje, fundacje, na jednostkach użyteczności publicznej kończąc.

Zajmujemy się najmem, sprzedażą i serwisem urządzeń wielofunkcyjnych, sprzedażą nowego i poleasingowego sprzętu biurowego, przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa sieci, jednak naszym sztandarowym produktem jest IRF.

PERSONALIZACJA

POŁĄCZ PROSTOTĘ Z INDYWIDUALNOŚCIĄ

Kontakt

41-400 Mysłowice

ul. Mikołowska 52

tel.: (+32) 259 66 61

biuro@abiserwkom.eu

ABI Serwkom

Spółka z o.o

Spółka Komandytowa

NIP: 6340254872

REGON: 271174709

KRS: 0000568268